Skip to content

Instantly share code, notes, and snippets.

@listochkin
Created May 25, 2021 11:54
Show Gist options
  • Save listochkin/baa8ecaaa69ba1e74a8820fad2c7eb32 to your computer and use it in GitHub Desktop.
Save listochkin/baa8ecaaa69ba1e74a8820fad2c7eb32 to your computer and use it in GitHub Desktop.

Примечание от Андрея: Это не моя вакансия, но я хочу помочь Павлу найти себе инженера в команду. Оригинальный текст ниже. Хочешь узнать больше - приходи в чат Frontend UA Jobs.

Привіт, хотів нагадати що ми все ще шукаємо Middle React Native розробника на класний продукт)

Хто ми шо ми:

Uniform Teeth - американська компанія котра вирівнює зуби за допомогою алайнерів (такі прозорі штуки на зубах, майже як Invisalign тільки ми кращі ;) Загалом людей тут під 150 чоловік, але конкренто інжинірингу близько 10 і ми зараз активно працюємо щоб це виправити. Це все ще стартап, в лютому підняли другий раунд інвестицій майже весь планють пустити на посилення команд з розробки.

Бізнес модель проста як двері: ви нам гроші - ми вам рівненькі зуби і чарівну усмішку через рік-два. Кешфлоу позитивний, ростемо як на дріжджах.

Як працюємо:

Майже вся команда - в штатах, в Україні я і ще трійко розробників які працюють над treatment planner куди завантажується 3D модель щелепи і де можна рухати кожен зуб окремо щоб згенерувати стадії зміни положення зубів і надрукувати купу пластикових алайнерів. Я працюю над додатком в якому пацієнти відстежують свій прогрес. Ще є люди котрі працюють над EMR (electronic medical records) системою якою користуються лікарі і служба підтримки (ну й апка звідти дані тягає). Очевидно що робота віддалена, повна зайнятість, ніяких релокейтів і всього такого, ну і оскільки це штати - то це довгостроковий контракт (ну, ми принаймні шукаємо людину надовго) але формально це купа менших контрактів на 6 місяців (я вже свій п’ятий розміняв) і необхідність вміти чітко пояснити свою позицію англійською. TOEFL ніхто не перевірятиме, за лексично-граматичні помилки не шеймитимуть, проте можливість відкритої комунікації - must have як то кажуть.

На чому пишемо і шо:

Ота складна 3D штука на C++. Серверна частина трохи на Ruby on Rails але зараз майже все API вже мігрувало на Go і так надалі й залишатиметься. На фронті - React. На мобільних - React Native 0.63.3. Станом на зараз підтримуємо тільки мобілний вертикальний лейаут на iOS та Android.

Загалом є план по інжинірингу на цей рік - хочемо рости в SAAS і давати можливість лікарям з інших клінік використовувати наші продукти і таким чином залучати нових клієнтів але команда завжди відкрита до дискусій і пропозицій.

Найближчим часом працюватимемо над:

  • SAAS - доробити мобільний додаток щоб пацієнти могли реєструватись у інших лікарів за межами наших клінік а лікарі мали змогу бачити основну інфу про своїх пацієнтів прямо в додатку
  • Teens - зробити сутність supervisor - щоб батьки підлітків могли заводити собі окремий акаунт і стежити за прогресом своїх дітей
  • Engagement - є багато сірих зон в додатку які потребують покращення щоб пацієнти чітко розуміли що їх очікує на кожному етапі лікування і залишались задоволеними протягом всього процесу і після нього

Процес:

PST зона - наше все, загалом намагаємось узгоджувати дзвінки щоб всім було зручно (у них ранок у нас вечір), стендапи о 19:30 інколи до 20-20:30 якщо є теми для обговорення. Часом бувають дзвінки ближче до опівночі, там загалом обговорюються деталі продукту, хоча останнім часом намагаємось зміщати їх трохи раніше. Графік гнучкий в тому плані що на дзвінках бажано бути присутнім а решту часу визначаєш під себе. Відряджень найближчим часом не очікується, хоча в пост ковідну епоху є шанс що команда захоче зібратись разом і скоріш за все це буде в Сан Франциско (очевидно переліт проживання покривають).

Код на гітхабі, релізи ручками, E2E тестами покриті критичні flow в додатку. Працюємо в парі і робимо найкрутіший продукт на ринку корекції усмішок.

Про тебе:

Взагалі ми шукаємо Middle але Senior теж проконає. Я би радо взяв Junior в команду, але боюсь зараз нам просто не вистачить ресурсів якісно менторити джуна. Потрібно вміти писати читабельний JSX, верстати на ньому симпатичний UI, розуміти що таке React Native і як він працює (сильні/слабкі сторони), вміти підключити бібліотеку з нативним кодом і якщо є зарелізений додаток - взагалі шикарно. Почуття гумору і відкритість - вітаються, але не є обов’язковими. А, ну, і стресостійкість коли читаєш коментарі в AppStore чи Play Market теж не завадить :)

Пишіть в приват чи на pavlo@uniformteeth.com

Sign up for free to join this conversation on GitHub. Already have an account? Sign in to comment