Skip to content

Instantly share code, notes, and snippets.

Embed
What would you like to do?
strukturyzator wody model MAG 2

strukturyzator wody model MAG 2

Jesteśmy producentem strukturyzatora wody model MAG 2 oraz MAG 3. Nasz strukturyzator wody jest silnym magnetyzerem wody. Wydajność robocza to produkcja 3 litrów wody na minutę. Dokładna wydajnosć produkcji wody zależy od ciśnienia sieci wodociągowej. Nasz produkt jest wyłącznie na zamówienie.

Informacje o naszym produkcie :

Model Mag 2 i model Mag 3 składa się z dwóch części:

 • Pierwsza część zawiera dwa filtry liniowe, pierwszy to filtr kuchenny z membraną kapilarną FP3-HJ firmy Global Water (20nm zatrzymuje plastik, większe wirusy i bakterie). Membrana kapilarna oczyszcza wode lecz co ważne nie zatrzymuje minierałów. Taka woda nadaje się do picia bez jej przegotowania. Drugi filtr zawiera kryształy które zabezpieczają wodę przed utratą informacji. To one ulepszają i modyfikują strukturę wody. Stosujemy filtr z kryształami ponieważ woda wodociągowa zawiera duże klastry które zbudowane są z kilku tysięcy dipoli wody. Właśnie w tym celu nasz strukturyzator przywraca wodzie pierwotny stan heksagonalny. Po poddaniu wody strukturyzacji klaster wody zawiera tylko sześć cząstek wody. Czyli inaczej mówiąc mamy więcej wody w tej samej objętności wody niż przed strukturyzacją.

 • Druga część naszego urządzenia zawiera 140 mostków magnetycznych - w każdym mostku mamy umieszczone dwa bardzo silne magnesy neodymowe. Łącznie wszystkich magnesów mamy 280. Gdy woda przepłynie przez wszystkie mostki magnetyczne to woda zostanie poddana silnym polem magnetycznym. Czyli woda jest bardziej magnetyczna. Model Mag 3 różni się tylko tym od modelu Mag 2 że zawiera 280 mostków magnetycznych - łącznie 560 magnesów neodymowych.

Właściwości wody po strukturyzacji:

 • woda nie zawiera plastiku;
 • woda nie zawiera pestycydów;
 • woda nie zawiera nawozów sztucznych;
 • woda nie zawiera toksyn;
 • woda nie zawiera negatywnych informacji szeroko pojętych;
 • woda jest bardziej magnetyczna;
 • wody jest więcej w wodzie;
 • woda na wyjściu ma większe pH o około 0.4 pH;
 • woda jest bardziej nasycona wodorem, wodór jest silnym antyoksydantem;
 • woda opóźnia przedwczesne starzenie się ponieważ zawiera więcej wodoru;

Jakie są koszty eksploatacji?

Raz w roku wymieniamy filtr wstępny który zatrzymuje zanieczyszczenia do wielkości 5 lub 10 micronów. Filtr wstępny stosujemy przed ochroną membrany kapilarnej. Taki filtr kosztuje około 10 zł w zależności od producenta. To jest łączny koszt roczny! Pozostałe filtry oraz magnesy neodymowe są dożywotnie.

Co w przypadku jeśli obecnie używam w swoim domu filtra odwórconej osmozy i chcę kupić strukturyzator wody Mag 2?

Nie ma problemu z podłączeniem naszego strukturyzatora do filtra odwróconej osmozy. Robi się to w ten sposób że nasz strukturyzator podłączamy do filtra odwróconej osmozy jako post filtr (grupa filtrów za membraną osmotyczną)- czyli wpinamy się za ostatnim filtrem liniowo w systemie filtrów odwróconej osmozy. Również cena naszego strukturyzatora będzie mniejsza ponieważ nie potrzeba jest wtedy membrana kapilarna i filtr wstępny w naszym urządzeniu. Dzięki temu cena naszego produktu będzie mniejsza.

Jeśli chcesz kupić nasz strukturyzator to wejdź strukturyzator wody model mag 2 lub jeśli masz pytania, pisz lub dzwoń. Postaramy się doradzić, pomóc.

Kupujesz od producenta bez pośredników!

Producent MFX Technika : [https://www.mfxtechnika.pl/)

Link do sklepu : https://www.mfxtechnika.pl/sklep/product/19/strukturyzator-wody-model-mag-2

Sign up for free to join this conversation on GitHub. Already have an account? Sign in to comment